Austria Trend Hotel Europa Wien

  • Wi-Fi
  • Døgnåpen resepsjon
  • Express-innsjekking/utsjekking
  • Jacuzzi
  • Bar/Salongområde

Austria Trend Hotel Europa Wien tilbyr innkvartering i nærheten av Wiener Staatsoper med et bankboks og valutaveksling.

For et hyggelig opphold i Wien tilbyr hotellet 160 gjesterom utstyrt med lydisolerte vinduer og et privat sikringsskap.

Cafe Sacher Wien kafé ligger ca 5-minutters gange fra innkvarteringsstedet.

Hofburg and Jødisk museum ligger i henholdsvis 9 minutter og 5 minutters gangavstand unna. Dette hotellet ligger ved Stefansdomen, en 5-minutters spasertur fra sentrum Wien. Hotellet ligger en 5-minutters gange fra Stephansplatz metrostasjonen og 250 meter fra Albertinaplatz busstopp.

Gjester liker
9.0/10

Komfortabel seng, godt oppvarmet rom og stilfull, jeg setter stor pris på. Hotellet tok seg av den guddommelig servicen også.

Nils November 2023
8.2/10

Et bredt utvalg av mat til frokost.

Håkon November 2023
Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Austria Trend Hotel Europa Wien
Aviano Boutique Hotel
pris kun for mobil

Aviano Boutique Hotel

8.9
Fabelaktig 1017 anmeldelser
99 m fra overnattingsstedet
USD 177 USD 159
per natt
Hotel Astoria Vienna, Curio Collection By Hilton
pris kun for mobil

Hotel Astoria Vienna, Curio Collection By Hilton

9.0
Flott 3503 anmeldelser
179 m fra overnattingsstedet
USD 120 USD 108
per natt
Hotel Royal
pris kun for mobil

Hotel Royal

9.1
Flott 3502 anmeldelser
203 m fra overnattingsstedet
USD 231 USD 208
per natt
360° panorama
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Wien internasjonale flyplass
    21 km

    Togstasjoner

    Rennweg Train Station
    1,7 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • Døgnåpen resepsjon
    • Express-innsjekking/utsjekking
    • Sikkerhet
    • Bagasjeoppbevaring
    • Valutaveksling
    • Romservice
    • Rengjøring
    • Bilutleie
    • Vaskeri
    • Tørrrengjøring
    • Turer/ Billettservice
    • Velkomstdrink

    Spisemuligheter

    • Frokost på rommet
    • Bar/Salongområde
    • Spesielle diettmenyer

    På kjøkkenet

    • Vannkoker

    Forretningsfasiliteter

    • Faks/Kopimaskin

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    Fritidsaktivitet

    • Jacuzzi

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Minibar
    • Lydisolerte rom
    • Sitteområde
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Badekar
    • Gratis toalettartikler
    • Baderoms-telefon

    Utstyr

    • Flatskjerm tv
    • Direkte telefon
    • CD-spiller
    • AM/FM-vekkerklokke

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Heis
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Brannslukkere
    • Nøkkelkorttilgang

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 12:00
    • Barn og ekstra senger
    • Maksimum antall ekstra senger på et rom er 1.
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Austria Trend Hotel Europa Wien og sentrum?
      Wien sentrum ligger 5-minutters gang fra Austria Trend Hotel Europa Wien.
    • ❓
      Tilbyr det Austria Trend Hotel Europa Wien noen rengjøringstjenester?
      Ja, gjestene kan dra fordel av renseri og renhold på det Austria Trend Hotel Europa Wien.

    Sted

    360° panorama
    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Wien internasjonale flyplass
    21 km

    Togstasjoner

    Rennweg Train Station
    1,7 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Austria Trend Hotel Europa Wien

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk